X بستن

icon_rolleyes دانلود فیلم سریال رایگان icon_rolleyes

icon_razz وکیل آنلاین icon_razz

icon_cool عکس های جدید خارج از کشور الناز شاکردوستicon_cool

icon_sad فیلم تکاندهنده و واقعی از عاقبت جوان بی نماز +18 icon_sad

icon_idea عکس جنیفر لوپز با لباس قرمز ورزشی icon_idea

icon_exclaim سیگار کشیدن دو دختر 10 ساله و 11 ساله icon_exclaim

مطلب زیبای دنیا سایت بازی های آنلاین icon_wink

مطلب زیبای دنیا آموزش رساندن زنان به اوج لذت جنسی مطلب زیبای دنیا

آپلود سنتر عکس و فیلم ... رایگان

پخش فیلم لختی دختران با کارت شارژ 2000

وکیل مشهد

فیلم جدید با لینک مستقیم

خانه » vakonesh.com » تصاویر پسران عجیب یا خوش‌تیپ؟

تصاویر پسران عجیب یا خوش‌تیپ؟

پرتال اجتماعی واکنش:دنیای نوجوانی و بعد جوانی دنیای قشنگی است، احساسات در آن موج می زند، همه چیز رنگی و قشنگ است البته اگر خوب هدایت شود، و اگر خدای نکرده در این دوران حساس، والدین فرزند خود را تنها بگذارند و همراهش نباشند، همیشه هستند کسانی که با دهان باز، فرزند شما را می بلعند.

کفش و کمربند

یکی از مسائل و دغدغه های پسران امروز و خانواده های آنها، مسئله لباس و مدل مو و مدل سبیل و ریشی است که تازه در آمده، نوجوان شما می خواهد که از همه خوشتیپ تر باشد و بتواند با ظاهر خود، همگان را تحت تاثیر در بیاورد، پس برای این که موهایش را مدل خروسی نکند و شلوار پاره پا نکند و بلوز قرمز و گل گلی خواهر کوچکش را در خیابان ها نپوشد، برای انتخاب یک لباس مناسب همراهش باشید. ایده های ما به گونه ای است که نه سیخ می سوزد و نه کباب!
تفاوت در رنگ
پسر شما دوست دارد که متفاوت باشد و نگاه همه را به دنبال کشد، پس چه اشکالی دارد که برای او تیشرت های رنگی و هماهنگ با کفشش بخرید، مثلا یک بلوز آبی و کفش آبی و یا یک تیشرت لیمویی و کفش لیمویی، حتی می توانید کمربند و کفش ست و رنگی داشته باشد، اگر خودتان رنگ های روشن و البته ملایم به پسرتان پیشنهاد کنید، از داشتن چنین پدر و مادری به خود می بالد.

پسران خوش تیپ یا عجیب غریب؟

آنقدر پسرهایی با مدل موی خروسی و یا عجیب و غریب و حتی رنگ شده در کوچه و خیابان می بینیم که به خدا پناه می بریم و می گوییم نکنه پسر ما روزی اینگونه به خیابان آید؟!

کت و شلواری متفاوت
پسر شما می تواند آنقدر خوش تیپ باشد که در مهمانی ها کت و شلوار بپوشد، اما نه به طریق سنتی یک کت و شلوار مشکی و ساده، می توانید از پارچه های راه راه که به تازگی مد شده استفاده کنید و یا ست سفید رنگ بزند، کت و شلوار و کفش سفید، و یا یقه آن نازکتر باشد و دستمال گردن هم ببندد، حتی می توانید با هدیه دادن یک جفت دکمه سر آستین، او را ذوق زده کنید، باور کنید اگر با این تیپ به یک مهمانی یا عروسی برود و تعریف همگان را بشنود، دیگر اصرار به پوشیدن شلوار های پاره نمی کند.

پوشیدن تیشرت های تبلیغاتی ممنوع
اگر فرزند شما دست روی تیشرتی گذاشت که تبلیغات خاصی روی آن حک شده بود، به او بگویید که شبیه تابلوهای تبلیغاتی و یا بیلبورد ها شده و اصلا جالب نیست، به جای آن تیشرت هایی که با حروف فارسی، اشعار حافظ و مولوی دارد را، به او پیشنهاد دهید.
اگر خودتان برای ظاهرتان ارزش قائل شوید و با لباس مرتب به خیابان بروید، ایا پسر شما با شلوار پاره و یا شلواری که پاچه ی آن ریش ریش شده به خیابان می رود؟
با چه کسی؟
اگر پسر شما در نظر دارد با دوستش به خرید برود و نمی خواهد شما را به همراه ببرد، با پیشنهاد صرف شام در رستوران و مهمان کردن دوستش، و یا با پیشنهاد رانندگی ماشین مدل جدیدتان(البته اگر گواهی نامه دارد) و یا با هزار و یک راه و پیشنهاد دیگر، حتما سعی کنید به همراهش بروید، چرا که ممکن است دوست او، پسر عاقلی نباشد و لباس هایی به پسرتان پیشنهاد دهد که مورد پسند شما و جامعه نباشد و آنوقت اول داستان، برای جنگ و دعواست، پس از همین اول با یک ترفند، مانع خرید لباس های نا مناسب شوید.
و اما مدل مو …

آنقدر پسرهایی با مدل موی خروسی و یا عجیب و غریب و حتی رنگ شده در کوچه و خیابان می بینیم که به خدا پناه می بریم و می گوییم نکنه پسر ما روزی اینگونه به خیابان آید؟!
قبل از آرایشگاه رفتن با پسرتان خیلی دوستانه در مورد مدل مویی که می خواهد داشته باشد صحبت کنید، می توانید عکس بازیگران و خواننده های محبوبش را نشان دهید که مدل مویی ساده دارند، به او آموزش دهید آن چیزی که بیشتر در ظاهر زیبایش تاثیر گذار است، آراستگی و مرتب بودن است، زود به زود وقت آرایشگاه بگیرید و سعی کنید در این مورد هم همراهش باشید.
در شان ما نیست!
اگر خودتان برای ظاهرتان ارزش قائل شوید و با لباس مرتب به خیابان بروید، ایا پسر شما با شلوار پاره و یا شلواری که پاچه ی آن ریش ریش شده به خیابان می رود؟
اگر از کودکی به او آموزش داده باشید که در شان خانواده ما نیست که با موهایی بلند و نا مرتب در انظار عمومی ظاهر شود، آیا روزی می رسد که پسرتان موهایش را خروسی کند؟
مسلما یک پسری که با ظاهر عجیب و غریب در خیابان ظاهر می شود، متولد خانواده ای است که برای پوشش خود ارزشی قائل نبودند و هر آنچه به دستشان می آمد می پوشیدند، اما اگر شما از کودکی، شان خانوادگی خود را به او تذکر دهید و پوشیدن شلوار های پاره را عار و ننگ بدانید، فرزندتان  هم با همین تفکر بزرگ خواهد شد.

www.jooklive.ir

  • عکس پسر
  • عکس های پسر بزرگ خوشگل با موهای ابی
  • تصاویرسکسی جدید سبیل دارها
  • گالری سکسی مرتب
  • پسرای خوشگل در خیابان
  • دانلود عکس پسر
  • عکس پسر ریش دار
  • عکس مرد با ریش و سبیل
  • خوشتیپ پسر اصفهان
  • تصا وير پاي زيباي پسران
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ استطراحی شده توسط توس دانلود
X بستن تبليغات