X بستن

icon_rolleyes دانلود فیلم سریال رایگان icon_rolleyes

icon_razz وکیل آنلاین icon_razz

icon_cool عکس های جدید خارج از کشور الناز شاکردوستicon_cool

icon_sad فیلم تکاندهنده و واقعی از عاقبت جوان بی نماز +18 icon_sad

icon_idea عکس جنیفر لوپز با لباس قرمز ورزشی icon_idea

icon_exclaim سیگار کشیدن دو دختر 10 ساله و 11 ساله icon_exclaim

مطلب زیبای دنیا سایت بازی های آنلاین icon_wink

مطلب زیبای دنیا آموزش رساندن زنان به اوج لذت جنسی مطلب زیبای دنیا

آپلود سنتر عکس و فیلم ... رایگان

پخش فیلم لختی دختران با کارت شارژ 2000

وکیل مشهد

فیلم جدید با لینک مستقیم

خانه » 90tv.ir » حرف های خواندنی پسری که می خواهد مسی آینده دنیا باشد

حرف های خواندنی پسری که می خواهد مسی آینده دنیا باشد

وبسایت رسمی برنامه نود – رضا شکاری استعدادی که از سوی گاردین به عنوان یکی از 50 ستاره آینده فوتبال دنیا معرفی شده ،از خودش می گوید.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرآنلاین، رضا شکاری ؛ این نام را شاید حتی خیلی از بچه های خبرنگار ورزشی هم تا عصر چهارشنبه به خوبی نمی شناختند. پسر 17 ساله ای که از نظر گاردین به عنوان یکی از 50 پدیده چند ساله آینده فوتبال دنیا معرفی شده است. پسری که در تیم ملی جوانان ایران بازی می کند و البته باشگاه ذوب آهن اصفهان. شاید تا قبل از او ، کمتر چنین اتفاقی برای ستاره های جوان ایرانی افتاده. اولین بار برای مهدی مهدوی کیا و بعد هم نوشته هایی جسته و گریخته درباره جهانبخش. اما رضا شکاری کیست؟ او در این گفت و گو از خودش می گوید.

خبر را که حتما شنیدی؟

بله ، در این چند روز ، همه با من درباره این خبر حرف می زنند. از تمام لطفی که به من شده ممنونم اما این فقط یک نوشته است. باید سعی کنم در زمین خودم را ثابت کنم.

استعدادهای زیادی داشتیم که با یک تعریف ، مغرور شدند و فوتبال شان تمام شده.

 راستش من هم به همین دلیل است که می گویم تمام تمرکزم روی بازی ام خواهد بود و فقط از این گزارش خوشحال شدم و سعی می کنم انگیزه بگیرم.  من قبلا یکبار هزینه مغرور شدن را دادم و حسابی از این کارم پشیمانم. دوست ندارم باز هم این اتفاق برایم تکرار شود.

دقیقا چه هزینه ای؟

آقا اجازه! می شود درباره اش حرفی نزنم؟یک مسئله شخصی است. ولی برایش بهای سنگینی دادم و یاد گرفتم غرور برای یک فوتبالیست چقدر بد است.

خودت فکر می کنی کجا دیده شدی که در این لیست حضور داری؟

راستش نمی دانم . من فجر سپاه تهران بازی می کردم و امسال آمدم ذوب آهن. در تیم ملی نوجوانان آقای قنبرپور بودیم ، بعد تیم ملی جوانان آقای پیروانی بازی کردم و به اردوی امیدها هم دعوت شدم.

تو در بازی با ایتالیا خوب بازی کردی؟

راستش یک گل اینجا به ایتالیایی ها زدم و یک گل هم در کشورشان. شاید در آن بازی به چشم نویسنده مطلب آمدم.

واکنش یحیی گل محمدی به این نوشته چه بود؟

اتفاقا سر تمرین که مرا دید ، گفت معروف شدی پسر و تشویقم کردند. خیلی خوشحالم که از همان ابتدای فوتبالم مربیان کاردرستی مثل آقا یحیی داشتم. آقای قربانی ، آقای صفاییان ، آقای قنبرپور که خیلی دوست شان دارم. امیرحسین خان پیروانی که پدرانه برایم زحمت کشیدند و الان هم کادرفنی تیم ذوب آهن . شخص آقای گل محمدی ، آقا مجتبی و دیگر اعضای تیم مربیگری ذوب.

گفتی آقای قنبرپور ، تو یکی از آنهایی بودی که در آن تیم پنالتی خراب کردی؟

بله. ولی ما در طول بازی کره شمالی را کشته بودیم اما بازی که به پنالتی رفت ، دچار استرس شدیم. حیف شد. من باز هم از آقا مصطفی برای آن اتفاق عذر می خواهم. ولی همان کره شمالی در ان بازی ها قهرمان شد.

حالا بعد از معرفی به عنوان یکی از استعدادهای آینده فوتبال دنیا خیلی کار سختی داری.

دقیقا . باید انگیزه ام را ده برابر کنم و تلاشم ده برابر بشود. من باید یادم باشد از کجا آمده ام و چه مسیر سختی دارم . به خانواده ام مدیونم و باید جواب همه لطف شان را بدهم.

دقیقا بچه کجا هستی؟

تهران  محله خاک سفید. ما خیلی خانواده پولداری نداریم. بچه بالای شهر هم نیستم اما به اینکه بچه خانواده ای زحمتکش هسنم ،افتخار می کنم. پدرم کارگر یک کارگاه مبل سازی است و با تمام وجودش برای ما زحمت می کشد. حالا که شانس به من رو کرده و تا اینجا رسیدم ، نمی توانم با مغرور شدن ، زحمات خانواده ام را هدر بدهم.

 

 

2051

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ استطراحی شده توسط توس دانلود
X بستن تبليغات