X بستن

icon_rolleyes دانلود فیلم سریال رایگان icon_rolleyes

icon_razz وکیل آنلاین icon_razz

icon_cool عکس های جدید خارج از کشور الناز شاکردوستicon_cool

icon_sad فیلم تکاندهنده و واقعی از عاقبت جوان بی نماز +18 icon_sad

icon_idea عکس جنیفر لوپز با لباس قرمز ورزشی icon_idea

icon_exclaim سیگار کشیدن دو دختر 10 ساله و 11 ساله icon_exclaim

مطلب زیبای دنیا سایت بازی های آنلاین icon_wink

مطلب زیبای دنیا آموزش رساندن زنان به اوج لذت جنسی مطلب زیبای دنیا

آپلود سنتر عکس و فیلم ... رایگان

پخش فیلم لختی دختران با کارت شارژ 2000

وکیل مشهد

فیلم جدید با لینک مستقیم

خانه » 90tv.ir » گزارش ویژه/ شیخ سلمان، اختلاف جدید کفاشیان و وزارت ورزش

گزارش ویژه/ شیخ سلمان، اختلاف جدید کفاشیان و وزارت ورزش

وبسایت رسمی برنامه نود – به نظر می رسد انتخابات آتی فیفا برای فدراسیون فوتبال ایران حاشیه هایی به همراه خواهد داشت.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود علی کفاشیان دیروز در نمایشگاه مطبوعات یک بار دیگر اعلام کرد رای او در انتخابات فیفا، شیخ سلمان، رئیس بحرینی کنفدراسیون فوتبال آسیا است. 

رییس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این‌که در انتخابات فیفا از بین پنج نامزد معرفی شده شما و فدراسیون ایران از چه کسی حمایت خواهید کرد، گفت: به نظر ما بهترین گزینه برای ریاست فیفا، شیخ‌ سلمان رییس AFC است چرا که او از خود ماست و آسیایی است. نظر ما فعلا بر روی اوست، مگر این‌که در AFC تصمیم بگیریم از شخص دیگری حمایت کنیم.»

در حالیکه علی کفاشیان هنوز به طور قطع اعلام نکرده که می خواهد برای دور بعدی انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال اعلام کاندیداتوری کند یا نه، ماجرای حمایت او از شیخ سلمان، باعث شده تا اختلاف های جدی بین وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال به وجود بیاید.

کفاشیان تاکید دارد منافع فوتبال ایران و آسیا با انتخاب شیخ سلمان حفظ می شود. این در حالی است با توجه به اخباری که درباره نقش شیخ سلمان در سرکوب شیعیان و معترضان بحرینی وجود دارد خیلی ها انتخاب او را انتخاب درستی نمی دانند و حتی شنیده شده وزارت ورزش با رای دادن به شیخ سلمان مخالف است.

علیرضا اسدی در گفت و گویی قبلا گفته بود که باید منافع را باید سنجید، یک زمان ما به بلاتر رای دادیم و منافع حکم می کرد که به بلاتر رای  بدهیم و حالا منافع حکم می کند که باید به شیخ سلمان رای بدهیم.در سوی دیگر محمود اسلامیان، نایب رئیس فدراسیون فوتبال نظر دیگری در این باره دارد و می گوید فدراسیون باید برای رای دادن به شیخ سلمان تمامی جوانب را بررسی کند.چند رسانه داخلی هم در روزهای گذشته از حمایت کفاشیان از شیخ سلمان انتقاد کرده بودند و آن را مغایر با اهداف کشور دانستند.

البته قبل از تایید صلاحیت شیخ سلمان بحرینی برای فیفا، رسانه های اروپایی علیه شیخ سلمان مقالات زیادی آن هم تحت نام دشداشه خونین، نوشته بودند. اینکه شیخ سلمان در سرکوب و بازجویی ورزشکاران مخالف دولت بحرین نقش داشته است و علی کفاشیان نباید به هیچ وجه از شیخ سلمان حمایت کند. در هر حال علی کفاشیان کار خودش را می کند و به این حرفها زیاد توجهی نخواهد داشت. ضمن اینکه شنیده شده کنفدراسیون های آسیا، اروپا و آمریکای جنوبی، تصمیم دارند به صورت یک پارچه به شیخ سلمان رای می دهند و علی کفاشیان هم نمی تواند به این راحتی ها بگوید که من به شیخ سلمان رای نمی دهم.

باید دید آیا کفاشیان می تواند بدون هیچ دردسری به شیخ سلمان رای بدهد؟

 

57189

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ استطراحی شده توسط توس دانلود
X بستن تبليغات